Úvod > Aktuality HP - zdroj

RSS 2.0 Feed

Usnesení z 1. zasedání ZO Jiříkov konaného dne 20.2.2024 najdete v přiloženém dokumentu

První letošní zasedání zastupitelstva obce nastartovalo hned několik úkolů, které si vedení obce i zastupitelé předsevzali pro rok 2024.

Schvalovalo se několik tradičních smluv či dodatků, bylo rozhodnuto o vypsání výběrového řízení na pronájem parkoviště na Sovinci, o záměrech prodeje částí pozemků a také o vítězi veřejné zakázky na Místní energetickou koncepci, na kterou obec získala dotaci z MPO.

Zastupitelé rovněž schválili finanční částky na některé kulturní a společenské akce, z nichž zřejmě nejvýznamnější je Den obce, který se bude konat 29. června a nabídne pořádnou porci zábavy pro celou rodinu.

Usneseni_ZO_2024_01.pdf

21. 02. 2024 17:35

Senzohrátky pro nejmenší děti

Máte děti nebo vnoučata ve věku přibližně 1,5 - 5 let? Chcete s nimi zažít hravé dopoledne plné zážitků? Nechat je tvořit, osahávat a zkoušet různé materiály a textury? Vidět je řádit a nemuset po nich uklízet?

Tak přijďte v neděli 3. března od 10:00 do jiříkovské knihovny s dětmi, náhradním oblečením a dobrou náladou. Vstupné je dobrovolné a slouží na úhradu nakoupeného materiálu.

senzohratky_1.JPG

20. 02. 2024 8:43

S daňovým přiznáním opět pomohou úředníci finančního úřadu

Na přiznání k dani z příjmů fyzických osob nemusíte být ani letos sami!

Pokud máte raději osobní komunikaci než elektronickou, můžete podat daňové přiznání např. v Rýmařově ve středu 27.3.2024.

Jestli se rozhodnete pro elektronickou formu podání, nebo se na Vás vztahuje povinnost podat daňové přiznání elektronicky (byla Vám zřízena datová schránka ze zákona), použijte aplikaci Online finanční úřad na portálu MOJE daně (www.mojedane.cz)

Stručný návod k použití najdete v přiloženém dokumentu.

Jak vyplnit daňové přiznání online.pdf

15. 02. 2024 16:55

Pozvánka na zasedání zastupitelstva obce 20.2.2024

Srdečně zveme všechny občany na letošní první zasedání zastupitelstva obce, které se koná v úterý 20.2.2024 od 17:00 hod. v zasedací místnosti Obecního úřadu v Jiříkově.

13. 02. 2024 10:00