image
Drobečková navigace

Úvod > Informace > Užitečné odkazy

Užitečné odkazy

 Na webu obce Vám rádi zprostředkujeme i další užitečné nebo zajímavé informace: 

Sbírka právních předpisů územních samosprávných celků a některých správních úřadů

Všechny obecně závazné vyhlášky najdete tedy nejen na naší úřední desce, ale také na tomto oficiálním vládním webu k tomuto účelu sloužícím.

Na základě zákona č. 35/2021 Sb., o Sbírce právních předpisů územních samosprávných celků a některých správních úřadů (dále jen "zákon o Sbírce právních předpisů ÚSC"), jsou územní samosprávné celky (obce a kraje) a některé správní úřady povinny od 1. ledna 2022 vyhlašovat své právní předpisy (obecně závazné vyhlášky a nařízení) ve Sbírce právních předpisů územních samosprávných celků a některých správních úřadů (dále jen "Sbírka právních předpisů ÚSC"). Ve Sbírce právních předpisů ÚSC se dále zveřejňují i některé další akty uvedené v zákoně o Sbírce právních předpisů ÚSC. V návaznosti na přechodná ustanovení zákona o Sbírce právních předpisů ÚSC mají územní samosprávné celky a některé správní úřady povinnost zveřejnit ve Sbírce právních předpisů ÚSC své právní předpisy vyhlášené do 31. prosince 2021 na svých úředních deskách, a to nejpozději do 31. prosince 2024; v opačném případě tyto právní předpisy ze zákona pozbydou platnosti a účinnosti.

Odkaz

Katalog sociálních služeb Moravskoslezského kraje

V jednotlivých kategoriích máte spoustu dalších odkazů a informací pro konkrétní životní situace, abyste se se vším dokázali lépe a snáz vypořádat.

msk_cz-logo.png

Odkaz

Jízdní řád autobusové linky 912

Aktuální jízdní řád naší linky, která vás doveze ze směru od Rýmařova nebo Šternberka.

Bus 912